Robbert Andringa: Powinniśmy grać tak, jak w trzecim secie


– Musimy pamiętać o tym, jak graliśmy w trzecim secie i tak prezentować się w kolejnych spotkaniach – stwierdził Robbert Andringa na antenie Radia UWM FM po niedzielnym spotkaniu w Warszawie. 

Siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn nie udało się w Warszawie przerwać złej passy porażek. Zawodnicy prowadzeni przez Daniela Castellaniego, ulegli na wyjeździe VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa 1:3. Akademicy z dorobkiem 20 punktów, zajmują 10. pozycje. Najbliższe spotkania dla drużyny z Olsztyna będą bardzo ważne. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur zmierzy się z sąsiadami z tabeli – w piątek 14.02 w Hali Urania z Ślepsk Malow Suwałki, w piątek 21.02 na wyjeździe z Cuprum Lubin oraz przed własną publicznością, z zajmującą ostatnie miejsce w ligowej tabeli –  BKS Visła Bydgoszcz (26.02).

Po niedzielnym spotkaniu w Warszawie, o komentarz poprosiliśmy Robberta Andringę – Musimy pamiętać o tym, jak graliśmy w trzecim secie i tak prezentować się w kolejnych spotkaniach  – stwierdził Robbert Andringa na antenie Radia UWM FM po niedzielnym spotkaniu w Warszawie. 

Posłuchaj całej rozmowy!