Poniedziałek z Zieloną Armią – kup bilet na mecz z LUK Lublin!


Nie lubisz poniedziałku? Z nami początek nowego tygodnia z pewnością będzie udany! Spotkajmy się w Iławie w poniedziałek, 7 lutego o godzinie 17:30. Gramy z LUK Lublin i liczymy na Twój doping! 

Siatkarze LUK Lublin przyjadą do Iławy po niespodziewanym zwycięstwie nad Projektem Warszawą, bez straty seta. W pierwszym spotkaniu, ekipa Indykpolu AZS Olsztyn pokonali beniaminka rozgrywek PlusLigi, po dwóch godzinach gry i pięciu rozegrnaych setach. Czy akademicy z Kortowa pokonają swoich rywali po raz drugi w tym sezonie i wciąz będą walczyć o dobrą pozycję w fazie play-off?

Zobacz pojedynek przyjmujących – czy TJ DeFalco zdobędzie więcej punktów niż Wojtek Włodarczyk? Kto wygra rywalizację na środku – Mateusz Poręba czy Jan Nowakowski? Który z atakujących będzie górą w Iławie – Karol Butryn czy Bartosz Filipiak

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o wybór tego wariantu wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli nam to spotkać się w większym gronie w Iławie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.