„Początkowo czułem lekki stres”


Na początku spotkania czułem lekki stres, bo jest to dla mnie nowe – był to dla mnie pierwszy, cały mecz rozegrany w PlusLidze. Z minuty na minutę było jednak coraz lepiej. Dziękujemy także Kibicom, że w taki dzień na trybunach był komplet – stwierdził Jakub Majchrzak na antenie Radia UWM FM.

Wtorkowe zwycięstwo przy wypełnionej po brzegi Hali Urania, było 11 wygraną dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w tym sezonie. Z dorobkiem 38 punktów, olsztynianie plasują się na 8 miejscu, dającym awans do fazy play-off. W kolejnym spotkaniu akademicy z Kortowa zmierzą się na wyjeździe z Barkomem Każany Lwów (sobota, 9.03, godz. 20:30). Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur do Hali Urania powróci w poniedziałek, 18 marca w starciu z KGHM Cuprum Lubin (godz. 17:30 – bilety wkrótce na bilety.indykpolazs.pl).

Co po wtorkowym meczu powiedział Jakub Majchrzak? – W pierwszym secie brakowało nam serwisu – w kolejnych partiach mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Na początku spotkania czułem lekki stres, bo jest to dla mnie nowe – był to dla mnie pierwszy, cały mecz rozegrany w PlusLidze. Z minuty na minutę było jednak coraz lepiej. Dziękujemy także Kibicom, że w taki dzień na trybunach był komplet.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!