“Nie wykorzystujemy naszego potencjału”


Nie wykorzystujemy naszego potencjału. Cały czas zmagamy się z kontuzjami, co jest dla nas bardzo ciężkie. Taki jest jednak sport i to dla nas spore wyzwanie, aby pokonać nasze problemy i słabości – stwierdził Mortiz Karlitzek po ostatnim meczu w 2023 roku na antenie Radia UWM FM.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn rok 2023 zakończyli porażką przed własną publicznością. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera ulegli PGE GiEK Skrze Bełchatów 1:3. Akademicy z Kortowa kolejny mecz rozegrają już we wtorek, 2 stycznia 2024 roku o godz. 15:45. Rywalem akademików będzie Projekt Warszawa, a dla Kibiców przygotowaliśmy nie lada gratkę – do Hali Urania zawita Puchar Mistrzów Europy, który reprezentacja Polski wywalczyła w Rzymie we wrześniu 2023 roku. Bilety dostępne na bilety.indykpolazs.pl.

Z całą pewnością to nie był udany mecz w naszym wykonaniu. Nie wykorzystujemy naszego potencjału. Cały czas zmagamy się z kontuzjami, co jest dla nas bardzo ciężkie. Taki jest jednak sport i to dla nas spore wyzwanie, aby pokonać nasze problemy i słabości – stwierdził Moritz Karlitzek po ostatnim meczu w 2023 roku na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!