„Naszym problemem jest brak stabilności”


– Przegraliśmy to spotkanie przez nasze mankamenty, czyli brak równej gry. Zaczynamy dobrze, a potem wszystko „siada”. Brak stabilności jest naszym największym problemem – stwierdził Mateusz Janikowski na antenie Radia UWM FM po sobotnim spotkaniu w Uranii.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn znacznie utrudnili sobie awans do fazy play-off. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera, z dorobkiem 40 punktów, wciąż pozostali na 8 miejscu w ligowej tabeli. Olsztynianie mają jednak tylko punkt przewagi nad Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i PGE GiEK Skrą Bełchatów. Do zakończenia fazy zasadniczej pozostały już tylko dwa spotkania: z Projektem Warszawa (wyjazd, środa 3.04, godz. 21:00) i Ślepskiem Malow Suwałki (Hala Urania, sobota 6.04, godz. 17:30).

Co po sobotnim spotkaniu w Uranii powiedział Mateusz Janikowski? – Przegraliśmy to spotkanie przez nasze mankamenty, czyli brak równej gry. Zaczynamy dobrze, a potem wszystko „siada”. Brak stabilności jest naszym największym problemem. W najbliższych spotkaniach musimy patrzeć się wyłącznie na siebie, a nie inne ekipy. Gdybyśmy w ostatnich meczach zdobyli więcej punktów – wtedy play-off mielibyśmy już zapewniony.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!