Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki

-

Podsumowanie

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz drugi pokonali ekipę Ślepska Malow Suwałki 3:1.

W porównaniu do piątkowego sparingu, trener Daniel Castellani dokonał tylko jednej zmiany w wyjściowym składzie. Mateusza Porębę zastąpił Dima Teryomenko.

Pierwszy set rozpoczął się pod dyktando akademików. Podopieczni argentyńskiego szkoleniowca Indykpolu AZS, górowali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Przyniosło do zwycięstwo w premierowej odsłonie 25:20. Druga partia miała bardzo podobny przebieg, lecz tym razem dominowali siatkarze Ślepska Malow Suwałki. Efektem była wygrana 25:21 i remis w całym spotkaniu.

Trzeci set to wyrównana walka po obu stronach siatki. Na ataki najskuteczniejszego w ekipie Indykpolu AZS – Damiana Schulza (21 pkt.), u gości punktował Bartłomiej Bołądź (22 pkt.). Emocjonująca końcówka należała do Zielonej Armii, a partię „zamknął” dwoma asami serwisowymi Robbert Andringa – 31:29. Czwarta odsłona sobotniego sparingu była najbardziej jednostronna. Ekipa ze stolicy Warmii i Mazur pewnie zwyciężyła 25:14, jak i w całym spotkaniu 3:1.

DataCzasSezonKolejka
29 sierpnia 202015:00Sezon 2020/2021Mecz towarzyski

Miejsce spotkania

Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
Hala widowiskowo-sportowa, 11B, Niepodległości, Stare Miasto, Iława, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie, 14-200, Polska