„Mecz Warmińsko-Mazurski” już w poniedziałek w Uranii!


Już w poniedziałek, 18 marca, siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn czeka bardzo ważny mecz przeciwko KGHM Cuprum Lubin. Zielonej Armii kibicować będzie tysiąc dzieci, które na co dzień mieszkają w naszym regionie – to wszystko w ramach „Meczu Warmińsko-Mazurskiego”! Szykują się wielkie emocje, okraszone wspaniałą oprawą i głośnym dopingiem młodych kibiców. Dołącz i Ty!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po kolejnej wygranej przed własną publicznością, chcą pójść za ciosem i wciąż walczyć o awans do fazy play-off. Rywalem akademików z Kortowa będzie ekipa KGHM Cuprum Lubin. W pierwszym pojedynku lepsi okazali się siatkarze ze stolicy Warmii i Mazur – czy podopieczni trenera Javiera Webera powtórzą ten wynik?

Poniedziałkowe spotkanie będzie wyjątkowe, bowiem pierwsze w historii nowej Uranii, rozgrywane pod hasłem „Meczu Warmińsko-Mazurskiego”! Na trybuny zaprosiliśmy 1000 dzieci i młodzieży z gmin i miast, które współpracują z Klubem w ramach Programu Partnerstwa Regionalnego.  „Mecz Warmińsko-Mazurski” to sportowe przeżycie dla uczniów z Warmii i Mazur, niesamowita atmosfera, możliwość podziwiania najlepszych siatkarzy z bliska, ale też świetna lekcja lokalnej kultury dla kibiców.

W poniedziałkowy wieczór szykują się wielkie emocje, okraszone wspaniałą oprawą i głośnym dopingiem młodych kibiców! Dołącz i Ty!

Początek poniedziałkowego spotkania w Hali Urania o godz. 17:30. Wszystkie bilety zostały sprzedane.