Kup swój karnet!


Najlepsi siatkarze na świecie, wielkie emocje oraz świetna atmosfera w nowoczesnej Hali Urania. Zajmij swoje ulubione miejsce na cały sezon, nie czekaj na moment otwarcia sprzedaż biletów. Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wracają do Hali Urania!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po ponad dwóch latach przerwy, wracają do Hali Urania! W obecnym roku kalendarzowym, ekipa ze stolicy Warmii i Mazur rozegra jeszcze dwa spotkania w olsztyńskim obiekcie – 17.12 (niedziela, godzina do potwierdzenia) z Bogdanką LUK Lublin oraz 30.12 (sobota, godzina do potwierdzenia) z PGE GiEK Skrą Bełchatów (mecz przełożony z 11.11).

Zgodnie z zapowiedziami, w środę 29 listopada, uruchomiliśmy drugi etap rezerwacji karnetów – zakup możliwy jest drogą elektroniczną. Jakie są korzyści z zakupu karnetu? Zajmiesz miejsce, które do końca sezonu będzie tylko Twoje. Nie będziesz musiał także wyczekiwać startu internetowej sprzedaży na konkretne mecze.

Jak zakupić karnet? Wystarczy wejść na stronę bilety.indykpolazs.pl i wybrać swoje ulubione miejsce. Plan Hali Urania możemy podzielić na dwie części: dolną z trybunami mobilnymi (sektory od A1 do A12) oraz górną, stałą (sektory od B1 do B17 oraz od C1 do C4). W sumie prawie 4000 kibiców będzie mogło śledzić zmagania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w nowej Hali Urania.

Sprzedaż karnetów na sezon 2023/2024 została zakończona.

Sprzedaż biletów na wszystkie mecze domowe w Hali Urania, rozpoczynać się będzie około 10 dni przed danym meczem.

Poniżej przedstawiamy układ sektorów Hali Urania