Kup bilet na trzeci play-off z Jurajskimi Rycerzami!


Czas na wielkie emocje w fazie play-off! Po dwóch meczach rozegranych w Zawierciu, rywalizacja przeniesie się do Iławy. Czy w sobotę, 15 kwietnia, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn pokonają Aluron CMC Wartę? Spotkajmy się w Iławie – kup swój bilet już teraz!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn źle rozpoczęli fazę play-off, bowiem od dwóch porażek w Zawierciu. Czy akademicy z Kortowa przed własną publicznością będą w stanie doprowadzić do wyrównania?

Kto wygra w pojedynku przyjmujących – Robbert Andringa czy Uros Kovacevic? Który z atakujących zdobędzie więcej punktów – Karol Butryn czy Dawid Konarski? Taylor Averill czy Miłosz Zniszczoł – kto więcej razy zablokuje swojego rywala? Czy Kuba Hawryluk obroni więcej ataków niż Santiago Danani?

Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 15 kwietnia o godzinie 14:45. Bilety w cenie 40 i 30 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie na indykpolazs.pl/bilety. Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia.

UWAGA!!! W przypadku remisu 1:1 po dwóch meczach w Zawierciu bądź stanu rywalizacji 2:1 po sobotnim spotkaniu w Iławie, czwarta konfrontacja w hali nad Małym Jeziorakiem zostanie rozegrana dzień później – niedziela, 16 kwietnia, godz. 14:45. Sprzedaż biletów ruszy w momencie 100% pewności rozegrania w/w meczu.