Kup bilet na mecz z Ślepsk Malow Suwałki!


Czas na Derby Północy w Iławie! Już w sobotę, 15 stycznia, Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Ślepskiem Malow Suwałki. Czy olsztynianie powtórzą wynik z meczu w Suwałkach i po raz drugi w tym sezonie wygrają z ekipą Ślepska? Kup bilet już teraz!

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, będzie to drugi mecz przed iławską publicznością w nowym roku. Czy ekipa ze stolicy Warmii i Mazur odniesie pierwsze, domowe zwycięstwo w 2022 roku?

Kto wygra pojedynek na przyjęciu – Robbert Andringa czy Adrian Buchowski? Który ze środkowych zdobędzie więcej punktów – Szymon Jakubiszak czy Andreas Takvam? Kto uniesie ręce w geście zwycięstwa – Javier Weber czy Andrzej Kowal? Czy olsztynianie powtórzą wynik z meczu w Suwałkach i po raz drugi w tym sezonie wygrają z ekipą Ślepska?

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o wybór tego wariantu wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli nam to spotkać się w większym gronie w Iławie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Partner Meczu