Kup bilet na mecz z PSG Stalą Nysa!


Ferie z Zieloną Armią? Czemu nie! Już w piątek, 27 stycznia, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn będą potrzebować Twojego wsparcia w meczu z PSG Stalą Nysa. Czy akademicy udanie zakończą styczeń? Spotkajmy się w Iławie w piątek, 27 stycznia o godz. 17:30 – kup bilet już teraz!

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn będzie to drugie spotkanie w nowym roku przed własną publicznością. Czy zawodnicy prowadzi przez Javiera Webera sprawią radość swoim Kibicom, pokonując PSG Stal Nysę? W pierwszym meczu, lepsi okazali się siatkarze PSG Stali, którzy wygrali 3:1. Jak będzie tym razem?

Kto okaże się lepszy w ataku – Karol Butryn czy Wassim Ben Tara? Który libero będzie dokładniej przyjmował – Kuba Hawryluk czy Kamil Dembiec? Czy Bartłomiej Lipiński zdobędzie więcej punktów niż Michał Gierżot? Która z drużyn przybliży się do play-off – Olsztyn czy Nysa?

Spotkajmy się w Iławie w piątek, 27 stycznia o godzinie 17:30. Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie na indykpolazs.pl/bilety. Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia.