Kup bilet na mecz z Cuprum Lubin!


Spotkajmy się w Iławie w poniedziałek, 15 listopada o godzinie 17:30. Potrzebujemy Waszego wsparcia w starciu z Cuprum Lubin. Kup swój bilet już teraz! 

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn będą chcieli odnieść drugie zwycięstwo z rzędu przed własną publicznością. Zadanie to nie będzie łatwe, bowiem do hali przy Małym Jezioraku, zawita ekipa Cuprum Lubin.

Kto wygra pojedynek na rozegraniu – Janek Firlej czy Masahiro Sekita? Który ze środkowych więcej razy zablokuje swojego rywala  Mateusz Poręba czy Paweł Pietraszko? Kto zdobędzie więcej punktów – Karol Butryn czy Remigiusz Kapica? Czy powracający do swojego rodzinnego miasta Przemek Stępień, odniesienie kolejne zwycięstwo ze swoją drużyną? 

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o wybór tego wariantu wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli nam to spotkać się w większym gronie w Iławie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.