Kup bilet na mecz z Cerradem Enea Czarnymi Radom!


To będzie ostatnie spotkanie fazy zasadniczej w Iławie. W niedzielę, 2 kwietnia o godzinie 20:30, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się z Cerradem Enea Czarnymi Radom. Na którym miejscu pierwszą część sezonu zakończą akademicy z Kortowa? Spotkajmy się w Iławie – kup swój bilet już teraz!

Runda zasadnicza wielkimi krokami zbliża się do końca. W niedzielę, 2 kwietnia, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zakończą pierwszą część sezonu. Rywalem ekipy ze stolicy Warmiii i Mazur będzie ekipa Cerradu Enea Czarnych Radom, prowadzona przez Pawła Woickiego. W pierwszym meczu lepsi okazali się akademicy z Kortowa, którzy wygrali bez straty seta. Czy teraz będzie podobnie?

Który z przyjmujących zdobędzie więcej punktów – Moritz Karlitzek czy Bartosz Firszt? Czy Kuba Hawryluk obroni więcej piłek niż Mateusz Masłowski? Kto wygra rywalizację w ataku – Karol Butryn czy Damian Schulz?

Spotkajmy się w Iławie w niedzielę, 2 kwietnia o godz. 20:30! Bilety w cenie: 30 złotych (normalne) i 20 złotych (ulgowe) dostępne na indykpolazs.pl/bilety!

Partner meczu –