Kup bilet na mecz z BBTS Bielsko-Biała


Czas na kolejne siatkarskie emocje nad Małym Jeziorakiem w Iławie! Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odniosą kolejne zwycięstwo przed własną publicznością? Kto tym razem otrzyma tytuł MVP meczu? Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 29 października o godz. 17:30 – gramy z BBTS Bielsko-Biała. Kup swój bilet już teraz!

Hala nad Małym Jeziorakiem w Iławie ponownie sprzyja siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn. W trzech rozegranych do tej pory spotkaniach, akademicy z Kortowa odnieśli dwa zwycięstwa. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera nie chcą jednak na tym poprzestać i odnieść kolejną wygraną przed własną publicznością – tym razem przeciwko BBTS Bielsko-Biała.

Zobacz w akcji nowego siatkarza BBTS, który w 2015 roku został Mistrzem Europy – Pierre Pujol! Zobacz konfrontację obecnych zawodników z byłymi siatkarzami Indykpolu AZS Olsztyn! Który z przyjmujących zdobędzie więcej punktów – Moritz Karlitzek czy Jakub Urbanowicz? Który z rozgrywających poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa – Joshua Tuaniga czy Radosław Gil? Czy Mateusz Poręba zdobędzie więcej punktów blokiem niż Dawid Woch?

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie na indykpolazs.pl/bilety. Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia.

Partner meczu