Kup bilet na mecz z Aluron CMC Wartą Zawiercie!


Czas na pierwsze spotkanie przed własną publicznością w 2023 roku! Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz drugi w tym sezonie pokonają Aluron CMC Wartę Zawiercie? Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 14 stycznia o godz. 14:45 – kup swój bilet już teraz!

Pierwszy mecz pomiędzy Zieloną Armią a Jurajskimi Rycerzami, to historyczne zwycięstwo Indykpolu AZS Olsztyn w Zawierciu. Po długiej, pięciosetowej walce, trwającej ponad dwie godziny, zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera pokonali swoich rywali. Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po raz drugi w tym sezonie pokonają Aluron CMC Wartę Zawiercie?

Kto wygra w pojedynku przyjmujących – Robbert Andringa czy Uros Kovacevic? Który z atakujących zdobędzie więcej punktów – Karol Butryn czy Dawid Konarski? Czy Bartłomiej Lipiński okaże się lepszy od Bartosza Kwolka? Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn udanie rozpoczną nowy rok przed własną publicznością?

Spotkajmy się w Iławie w sobotę, 14 stycznia o godzinie 14:45. Bilety w cenie 35 i 25 złotych (ulgowe) dostępne wyłącznie na indykpolazs.pl/bilety. Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia.

Partner meczu –