Kup bilet na mecz z Aluron CMC Wartą Zawiercie!


Spotkajmy się w Iławie w niedzielę, 24 października o godzinie 17:30 – naszym rywalem będzie  Aluron CMC Warta Zawiercie. Kup bilet już teraz! 

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn będą chcieli odnieść pierwsze, domowe zwycięstwo w tym sezonie. Akademików z Kortowa czeka jednak trudne wyzwanie – rywalem będzie drużyna Aluron CMC Warty Zawiercie. 

Który z atakujących zdobędzie więcej punktów – Karol Butryn czy Dawid Konarski? Kto wygra rywalizację na pozycji libero – Jędrzej Gruszczyński czy Michał Żurek? Młodość Mateusza Poręby na środku czy doświadczenie Miłosza Zniszczoła? Który z trenerów zwycięży – Marco Bonitta czy Igor Kolaković? Niesamowite emocje na boisku, ale także na trybunach – zapowiada się ciekawe starcie, którego nie możesz przegapić!

Bilety w cenie 30 i 20 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o jej wybór wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli nam to spotkać się w większym gronie w Iławie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.