Kup bilet na inaugurację sezonu!


Czas na nowy sezon – siatkówka wraca do Iławy! Już w sobotę, 1 października o godz. 14:45, wielka inauguracja PlusLigi. Do hali nad Małym Jeziorakiem zawita Mistrz Polski oraz triumfator Ligi Mistrzów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle! Kup swój bilet już teraz i spotkajmy się w Iławie!

Poznaj nowych zawodników Indykpolu AZS Olsztyn i zobacz po wakacyjnej przerwie siatkarzy, których znasz już z minionego sezonu. Gorąco przywitaj Wicemistrza Świata 2022 – Mateusza Porębę. Zobacz w akcji także pozostałych srebrnych medalistów – Aleksandra Śliwkę, Łukasza Kaczmarka oraz Marcina Janusza.

Kto wygra pojedynek na przyjęciu – Moritz Karlitzek czy Aleksander Śliwka? Który ze środkowych zdobędzie więcej punktów – Mateusz Poręba czy David Smith? Kto lepiej pokieruje grą swojego zespołu – Joshua Tuaniga czy Marcin Janusz? Czy Zielona Armia pokona Mistrza Polski?

Bilety w cenie 40 i 25 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

UWAGA!! W związku ze zmianą systemu biletowego, należy utworzyć konto na nowym portalu biletowym. Kliknij w przycisk poniżej, aby zobaczyć krótką instrukcję poruszania się po systemie.