Kup bilet na inaugurację sezonu!


Czas na nowy sezon – siatkówka wraca do Iławy! Już w sobotę, 21 października o godz. 20:30, wielka inauguracja PlusLigi. Do hali nad Małym Jeziorakiem zawita ekipa Aluron CMC Warty Zawiercie. Kup swój bilet już teraz i spotkajmy się w Iławie!

Poznaj nowych zawodników Indykpolu AZS Olsztyn i zobacz po wakacyjnej przerwie siatkarzy, których znasz już z minionego sezonu. Gorąco przywitaj sportowców, którzy wywalczyli awans na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu – Alan Souza, Moritz Karlitzek oraz Joshua Tuaniga.

Kto wygra pojedynek na ataku – Karol Butryn czy Alan Souza? Czy Nicolas Szerszeń zdobędzie więcej punktów niż Bartosz Kwolek? Kto więcej razy zablokuje swojego rywala – Szymon Jakubiszak czy Miłosz Zniszczoł? Kto będzie dokładniej przyjmował – Kuba Hawryluk czy Luke Perry? Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn udanie zainaugurują nowy sezon PlusLigi?

Bilety w cenie 35 i 25 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

UWAGA!! W związku ze zmianą systemu biletowego, stare konta nie są już aktywne. Kliknij w przycisk poniżej, aby zobaczyć krótką instrukcję poruszania się po systemie.

Partner meczu –