Kuba Hawryluk: Zagraliśmy dobre spotkanie

– Cała drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie – każdy mógł otrzymał MVP. Został nim Robbert, który zagrał kapitalnie. W pierwszym secie w nasze szeregi wkradła się lekka nerwowość – rywal dobrze serwował. Od drugiej partii weszliśmy już na swój optymalny poziom i wygraliśmy – stwierdził Kuba Hawryluk na antenie Radia UWM FM.

Środowa wygrana nad PGE Skrą Bełchatów była siódmym zwycięstwem dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w tym sezonie. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera awansowali w ligowej tabeli na 9. miejsce. Do końca 2022 roku pozostały już tylko trzy spotkania – pierwsze już w sobotę, na wyjeździe z Cerradem Enea Czarnymi Radom (godz. 20:30).

W środowym spotkaniu z bardzo dobrej strony pokazał się Kuba Hawryluk. Co po meczu powiedział młody libero? – Cała drużyna zagrała bardzo dobre spotkanie – każdy mógł otrzymał MVP. Został nim Robbert, który zagrał kapitalnie. W pierwszym secie w nasze szeregi wkradła się lekka nerwowość – rywal dobrze serwował. Od drugiej partii weszliśmy już na swój optymalny poziom i wygraliśmy – stwierdził zawodnik na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj rozmowy na antenie Radia UWM FM!