„Kibice bardzo nam pomogli”

W piątym secie prowadziliśmy kilkoma punktami, a rywale nas dogonili. W tym momencie bardzo pomogli nam kibice. Mam nadzieję, że jutro wspólnie to powtórzymy – powiedział Robbert Andringa na antenie Radia UWM FM.

Siatkarzom Indykpolu AZS Olsztyn udało się przedłużyć szansę na awans do półfinału rozgrywek PlusLigi. W trzecim meczu fazy play-off, akademicy z Kortowa pokonali Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:2. W grze akademików z Kortowa było widać znaczną poprawę względem konfrontacji w Zawierciu. Olsztynianie niesieni niesamowitym dopingiem, przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najwięcej punktów w ekipie ze stolicy Warmii i Mazur zdobył Karol Butyrn (27 pkt.), a w drużynie gości – Uros Kovacević (24 pkt.).

Co na temat atmosfery podczas spotkania w Iławie powiedział Robbert Andringa? – W piątym secie prowadziliśmy kilkoma punktami, a rywale nas dogonili. W tym momencie bardzo pomogli nam kibice. Mam nadzieję, że jutro wspólnie to powtórzymy – stwierdził kapitan akademików.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!