Jędrzej Gruszczyński: Chcielibyśmy tak grać dalej

– Choć wynik drugiej partii pokazuje, że było blisko, to w połowie partii „wyrobiliśmy” sobie przewagę. Wtedy gra się znacznie łatwiej. Chcielibyśmy, aby w taki sposób toczyły się nasze kolejne spotkania – powiedział Jędrzej Gruszczyński na antenie Radia UWM FM.

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, poniedziałkowa wygrana w Iławie była 5. zwycięstwem w tym sezonie. Z dorobkiem 15 punktów, akademicy z Kortowa zajmują wysokie, 4. miejsce w ligowej tabeli. Kolejny mecz już w sobotę, na wyjeździe z Cerradem Enea Czarnymi Radom – pierwszy gwizdek o godzinie 20:30.

Jak poniedziałkowe zwycięstwo podsumował Jędrzej Gruszczyński? – Pierwszy set był wyrównany. Choć wynik drugiej partii pokazuje, że było blisko, to w połowie partii „wyrobiliśmy” sobie przewagę. Wtedy gra się znacznie łatwiej. Chcielibyśmy, aby w taki sposób toczyły się nasze kolejne spotkania – powiedział libero na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM.