J. Tuaniga: W drugim secie nie wykorzystaliśmy swoich szans

– Przegraliśmy końcówkę drugiego seta, ponieważ nie wykorzystaliśmy swoich szans, które mieliśmy wcześniej. Popełniliśmy również proste błędy, co przełożyło się na porażkę – stwierdził Joshua Tuaniga na antenie Radia UWM FM.

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, drugi mecz w sezonie okazał się drugą porażką. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera ulegli na wyjeździe ekipie Jastrzębskiego Węgla 1:3. Szansą na pierwszą wygraną będzie sobotnie, domowe spoktanie z GKS Katowice w Iławie – pierwszy gwizdek w hali nad Małym Jeziorakiem zabrzmi o godzinie 17:30.

Co po wtorkowej porażce powiedział rozgrywający ekipy ze stolicy Warmii i Mazur? – Przegraliśmy końcówkę drugiego seta, ponieważ nie wykorzystaliśmy swoich szans, które mieliśmy wcześniej. Popełniliśmy również proste błędy, co przełożyło się na porażkę. Ogólnie, to dziś zaprezentowaliśmy się lepiej. Mamy jeszcze spore rezerwy.