Informacja w sprawie sprzedaży karnetów


W związku z licznymi zapytaniami, przedstawiamy pierwsze informacje na temat sprzedaży karnetów w sezonie 2020/2021.

Nowy sezon PlusLigi zbliża się wielkimi krokami. Siatkarze wylewają hektolitry potu na siłowni oraz hali treningowej, a w Klubie trwają przygotowania organizacyjne. Przypomnijmy, że pierwszy mecz nowego sezonu, został zaplanowany na 13 września (wyjazdowe spotkanie z Cerradem Enea Czarni Radom). Inauguracja w Hali Urania, odbędzie się tydzień później – 19 września, podczas starcia z Ślepsk Malow Suwałki.

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020 r. (poz. 1292) mówi, że podczas wydarzeń lub zajęć sportowych w halach widowiskowo-sportowych, publiczność będzie mogła zająć nie więcej niż 50% miejsc numerowanych. Kibice mogą usiąść na co drugim miejscu na widowni, w rzędach naprzemiennie (zasady tzw. szachownicy).

W związku z powyższym, Klub rozpoczyna rezerwację karnetów dla osób, które posiadały je w poprzednim sezonie. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Kierownik Biura – p. Ewą Chmielewską, pod numerem telefonu: 695 150 716. UWAGA! Telefon czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 15:00.

Ogólnodostępna sprzedaż karnetów, rozpocznie się w drugiej połowie sierpnia. W związku z sytuacją epidemiczną, będzie je można zakupić wyłącznie drogą internetową. Dokładną datę oraz ceny karnetów VIP i na Dużą Trybunę, Klub przedstawi wkrótce.