Informacja w sprawie sprzedaży karnetów


We wtorek, 1 września, rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2020/2021. Zobacz szczegóły sprzedaży!

Nowy sezon PlusLigi zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy mecz nowego sezonu odbędzie się w sobotę, 12 września, na wyjeździe z Cerradem Enea Czarni Radom (godz. 14:45). Inauguracja w Hali Urania, odbędzie się tydzień później – 19 września, podczas starcia z ekipą Ślepsk Malow Suwałki.

Pierwszy etap rezerwacji karnetów już za nami. Możliwość pierwszeństwa rezerwacji miejsc mieli kibice, którzy posiadali karnety w poprzednim sezonie. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, prosimy o pilny kontakt, dzwoniąc do siedziby Klubu pod numer telefonu – 89 523 34 34!

We wtorek, 1 września, rozpocznie się drugi etap sprzedaży karnetów na nowy sezon PlusLigi. Karnety będzie można nabyć wyłącznie drogą elektroniczną. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, ich zakup w siedzibie Klubu nie będzie możliwy. Cena karnetu na Dużą Trybunę wynosi 350 złotych.

Informujemy, iż w sezonie 2020/2021, nie będzie prowadzona sprzedaż karnetów na Trybunę VIP.

Przypominamy,  o obowiązującym Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 24 lipca 2020 r. (poz. 1292). Podczas wydarzeń lub zajęć sportowych w halach widowiskowo-sportowych, publiczność będzie mogła zająć nie więcej niż 50% miejsc numerowanych. Kibice mogą usiąść na co drugim miejscu na widowni, w rzędach naprzemiennie (zasady tzw. szachownicy). Te zasady będą obowiązywać na wszystkich spotkaniach w Hali Urania w sezonie 2020/2021.

Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminami: sprzedaży biletów oraz karnetów, imprezy masowej oraz oświadczeniem uczestnika imprezy w związku ze stanem epidemii COVID-19. Oświadczenie będzie musiał wypełnić każdy Kibic, przed zajęciem swojego miejsca na trybunie (dotyczy wszystkich spotkań w sezonie 2020/2021).