Indykpol AZS Olsztyn oraz R-GOL.com łączą siły!


Najbardziej utytułowany klub sportowy na Warmii i Mazurach oraz największy sklep piłkarski w Polsce grają razem. Indykpol AZS Olsztyn będzie pierwszym klubem siatkarskim w rodzinie partnerów sportowych firmy R-GOL. Witamy na pokładzie!

R-GOL.com to największy sklep piłkarski w Polsce. Ogromny wybór sprzętu wszystkich liczących się producentów, profesjonalna obsługa i atrakcyjne ceny sprawiły, że R-GOL.com wybierają tysiące miłośników futbolu. R-GOL.com to stale rozwijający się sklep internetowy, ale nie tylko. Pod nazwą kryją się także sklepy stacjonarne w Gdańsku, Olsztynie oraz największy w Europie Wschodniej, a drugi co do wielkości na kontynencie – w Warszawie.

Od sezonu 2023/2024 siatkarze z Olsztyna będą grali i trenowali
w sprzęcie marki Nike. R-GOL.com, dzięki długotrwałej relacji biznesowej z Nike, rozpoczął dystrybucję odzieży siatkarskiej i napisał wstęp do nowego rozdziału w historii firmy w najlepszy sposób – od współpracy z siatkarską wizytówką Warmii i Mazur. Ta kooperacja oznacza także nowy rozdział w historii klubu. Indykpol AZS i R-GOL.com wspólnie zbudują nowy sklep kibica. Zarówno ten w sieci jak
i tradycyjny w dniu meczu, w nowej hali Urania. Hasło R-GOL.com „#ZnamySięZPiłki!” nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Firma R-GOL kojarzy się wyłącznie z piłką nożną. Dzięki dobrym kontaktom z brandami, w minionym roku otrzymaliśmy dostęp do specjalnej kategorii produktów firmy Nike, która wykracza poza piłkę nożną. W naszych głowach szybko zrodził się pomysł, aby móc wykonać kilka inicjatyw lokalnie. Współpraca z Indykpolem AZS Olsztyn otwiera nowy rozdział w naszej firmie, ponieważ rozszerzamy nasz biznes o inne dyscypliny sportu. W ramach silnych trzech marek – Nike, Indykpol AZS Olsztyn
i R-GOL.com jesteśmy w stanie zrealizować ciekawe projekty, oczywiście z korzyścią dla Kibiców
– mówi Tomasz Radziwon, dyrektor R-GOL.com

Z firmą R-GOL.com rozmawialiśmy już od jakiegoś czasu na temat naszej współpracy i cieszę się, że doszło do finalizacji rozmów. To kolejny Partner z naszego regionu, z którym mamy zaszczyt współpracować. Co warte podkreślenia, nasza drużyna jako jedyna spośród wszystkich zespołów w PlusLidze, będzie grała w sprzęcie marki Nike. Nasi Kibice z całą pewnością skorzystają na tej współpracy, dzięki łatwemu i szerokiemu dostępowi do zakupu koszulek meczowych. Jestem pewien, że nasza współpraca z R-GOL.com będzie długofalowa i razem osiągniemy wiele sukcesów – zarówno na boiskach jak i poza nimi  – stwierdza Tomasz Jankowski, Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA.

Hasło R-GOL.com „#ZnamySięZPiłki!” nabiera zupełnie nowego wymiaru!