Dołącz do zbiórki, odbierz nagrodę!


Drodzy kibice! Za nami okres adaptacyjny, nareszcie startujemy z siatkarskimi treningami. Pracujemy już prawie w komplecie. Na ostatnie tygodnie zbiórki zainicjowanej przez naszego partnera – Specjal na Pomoc Naszym, mamy dla Was kilka niespodzianek. 

Najpierw zobacz specjalny film, a potem sprawdź, jakie niespodzianki czekają właśnie na Ciebie!

LINK DO ZBIÓRKI

Dzień meczowy z siatkarzami Indykpolu AZS Olsztyn podczas domowego meczu PlusLigi 2020/2021, w Hali Urania w Olsztynie. Weź udział w porannym rozruchu, zawitaj do szatni, obejrzyj mecz z perspektywy ławki rezerwowych. Dołącz do Zielonej Armii!
Koszt: 1000 zł. Termin realizacji: wrzesień – grudzień 2020.

Zostań asystentem Daniela Castellaniego. Spędź dzień treningowy w roli członka sztabu szkoleniowego Indykpolu AZS Olsztyn.
Koszt: 700 zł. Termin realizacji: sierpień – grudzień 2020.

Kolacja/lunch z Danielem Castellanim. Spotkaj się z jednym z najlepszych trenerów siatkówki na świecie i skosztuj specjalności Restauracji Hotelu Wileńskiego w Olsztynie. Warunek jest jeden. Trener nie mówi po polsku. Musisz porozumiewać się w języku hiszpańskim, włoskim lub angielskim.
Koszt: 500 zł. Termin realizacji: sierpień – grudzień 2020.

Kolacja/lunch z wybranym siatkarzem Indykpolu AZS Olsztyn. Jesteś fanem siatkówki i chciałbyś lepiej poznać swojego ulubionego gracza akademików? Restauracja Hotelu Wileńskiego zaprasza Was na wyśmienite dania i niezapomniane spotkanie. Pamiętaj. że w przypadku graczy zagranicznych preferowanym językiem jest angielski.
Koszt: 300 zł. Termin realizacji: sierpień – grudzień 2020.

Post Twojej firmy w klubowych social mediach!  Twój post łącznie obejrzy prawie 40.000 obserwatorów Indykpolu AZS Olsztyn w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Instagram. Klub zastrzega sobie jednak możliwość odmowy zrealizowania świadczenia i zwrotu wpłaconej kwoty, w przypadku treści reklamowej będącej konkurencją dla Partnerów i Sponsorów Klubu. Treść postów będzie przed publikacją akceptowana przez Klub.
Koszt: 250 zł. Termin realizacji: sierpień – grudzień 2020.

Zmierz się na plaży z Zieloną Armią! Lubisz grać w siatkówkę plażową? Chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności na piasku? Zagraj w parze z jednym z zawodników Indykpolu AZS Olsztyn (UWAGA – możesz wybrać Wojtka Żalińskiego, Jędrzeja Gruszczyńskiego, Mateusz Porębę, Remigiusza Kapicę, Przemysława Stępnia i Jakuba Czerwińskiego).
Koszt: 200 zł. Termin realizacji: sierpień – wrzesień 2020.

Zmierz się na plaży z Zieloną Armią! Lubisz grać w siatkówkę plażową? Chciałbyś sprawdzić swoje umiejętności na piasku? Zagraj przeciwko wybranej parze siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn (UWAGA – możesz wybrać Wojtka Żalińskiego, Jędrzeja Gruszczyńskiego, Mateusz Porębę, Remigiusza Kapicę, Przemysława Stępnia i Jakuba Czerwińskiego).
Koszt: 150 zł. Termin realizacji: sierpień – wrzesień 2020.

Zestaw piwo + szklanka marki Specjal, w wyjątkowym opakowaniu. Pozycja ważna do wyczerpania zapasów:)
Koszt: 50 zł

Twoje życzenia video z okazji 70-lecia istnienia AZS Olsztyn, jako oficjalny post na Facebooku Indykpolu AZS Olsztyn! 
Koszt: 30 zł. Termin realizacji: sierpień – grudzień 2020.    

W celu realizacji nagrody, prześlij nam potwierdzenie przelewu wraz z danymi kontaktowymi, na adres e-mail: biuro@azsuwmolsztyn.com.pl

Jeśli wziąłeś już udział w zbiórce, prześlij nam potwierdzenie przelewu wraz z danymi kontaktowymi, na adres e-mail: biuro@azsuwmolsztyn.com.pl, a my domówimy Twoją nagrodę!