Damian Schulz: Mieliśmy dobre i słabe spotkania


Z całą pewnością mieliśmy sporo słabych spotkań. Z drugiej strony, zagraliśmy dużo meczów bardzo dobrych. I to było w tym wszystkim najgorsze – gdy jeden dwa mecze były dobre, to nie potrafiliśmy tego przełożyć na kolejne tygodnie – stwierdził Damian Schulz po ostatnim meczu w tym sezonie na antenie Radia UWM FM.

Damian Schulz był w tym sezonie najskuteczniejszym siatkarzem Indykpolu AZS Olsztyn. Atakujący ekipy ze stolicy Warmii i Mazur zdobył 365 punktów – 328 w ataku, 26 w bloku i 11 na zagrywce. Cztery razy zdobył również statuetkę MVP dla najlepszego zawodnika meczu – najwięcej, razem z Wojtkiem Żalińskim. Najwięcej „oczek” zdobył on podczas wygranego spotkania z Jastrzębskim Węglem (3:1 w Uranii) – 23 punkty.

Co powiedział Damian po ostatnim meczu w sezonie? – Z całą pewnością mieliśmy sporo słabych spotkań. Z drugiej strony, zagraliśmy dużo meczów bardzo dobrych. I to było w tym wszystkim najgorsze – gdy jeden dwa mecze były dobre, to nie potrafiliśmy tego przełożyć na kolejne tygodnie. To nas bolało, ponieważ nie wiedzieliśmy, gdzie twki tego przyczyna.

Posłuchaj rozmowy!