“Czuliśmy pozytywną energię”


– Czuliśmy na boisku pozytywną energię. Cieszę się, że zagraliśmy dobre spotkanie, mimo braku koncentracji w niektórych momentach. W drugim secie decydująca była zagrywka, bowiem siatkarze z Radomia bardzo dobrze spisywali się polu serwisowym. Najważniejsza jest jednak wygrana całej drużyny – stwierdził Alan Souzana antenie Radia UWM FM po piątym zwycięstwie w tym sezonie.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn w piątkowy wieczór odnieśli piąte zwycięstwo w tym sezonie. Z dorobkiem 14 punktów, akademicy z Kortowa choć pozostali na 9 miejscu w ligowej, to zbliżyli się do czołowych zespołów. Kolejną szansą na odniesienie zwycięstwa będzie środowe spotkanie w Iławie przeciwko drużynie Barkom Każany Lwów (środa, 6.12, godz. 21:00 – bilety dostępne na bilety.indykpolazs.pl). Dla ekipy ze stolicy Warmii i Mazur będzie to pożegnanie z Iławską publicznością, przed powrotem do olsztyńskiej Hali Urania.

Co po wygranej w Radomiu powiedział Alan Souza? – Czuliśmy na boisku pozytywną energię. Cieszę się, że zagraliśmy dobre spotkanie, mimo braku koncentracji w niektórych momentach. W drugim secie decydująca była zagrywka, bowiem siatkarze z Radomia bardzo dobrze spisywali się polu serwisowym. Najważniejsza jest jednak wygrana całej drużyny – stwierdził atakujący akademików na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy!