„Zrobiłem co mogłem”

– Zrobiłem co mogłem, wygraliśmy spotkanie więc jestem zadowolony – powiedział po meczu Jakub Ciunajtis, libero Indykpolu AZS Olsztyn po spotkaniu z GKS Katowice.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po pięciu setach pokonali w niedzielne popołudnie ekipę GKS Katowice. Akademicy z Kortowa dopisali do swojego dorobku w tabeli 2 punkty i z dorobkiem 26 „oczek”, wciąż w ligowej tabeli zajmują 7. miejsce. Kolejne spotkanie już w poniedziałek, 7 lutego o godz. 17:30 – rywalem ekipy ze stolicy Warmii i Mazur, w hali przy Małym Jezioraku w Iławie będzie LUK Lublin.

Dobrą zmianę w czwartej partii niedzielnego spotkania dał Jakub Ciunajtis. Młody libero zastąpił na parkiecie Jędrzeja Gruszczyńskiego i dobrze zaprezentował się na parkiecie, zostając również na piątego seta. Co po spotkaniu powiedział Ciunajtis? – Zrobiłem co mogłem. Chciałem pomóc drużynie, bo na początku spotkania w nasze szeregi wkradło się dużo nerwowości. Wydaje mi się, że ożywiłem atmosferę na boisku – zrobiłem co mogłem, wygraliśmy spotkanie więc jestem zadowolony.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!