Trwa rezerwacja karnetów


12 sektorów na dole, 21 sektorów w górnej partii hali – w sumie prawie 4000 kibiców będzie mogło śledzić zmagania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w nowej Hali Urania. Przedstawiamy rozmieszczenie miejsc w głównej części olsztyńskiego obiektu. Zarezerwuj swój karnet!

W Hali Urania wciąż trwają prace wykończeniowe oraz doposażanie hali i pomieszczeń w niej zlokalizowanych. Na trybunach wokół boiska głównej, będzie mogło zasiąść ok. czterech tysięcy widzów. Na widowni będą miejsca stałe (górne sektory), mobilne (dolne sektory), dla osób z niepełnosprawnościami oraz stojącymi. Poza tym strefa VIP oraz sektor dla mediów.

Dzięki współpracy z Miastem Olsztyn, mamy możliwość podzielenia się z Kibicami układem trybun w nowej Hali Urania. Plan możemy podzielić na dwie części: dolną z trybunami mobilnymi (sektory od A1 do A12) oraz górną, stałą (sektory od B1 do B17 oraz od C1 do C4). W sumie prawie 4000 kibiców będzie mogło śledzić zmagania siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w nowej Hali Urania.

Przypominamy, że akademicy z Kortowa pierwsze mecze w nowym sezonie PlusLigi rozegrają w Iławie – na te spotkania obowiązywać będą tylko pojedyncze wejściówki, nabyte wyłącznie drogą elektroniczną. Sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon będzie dotyczyła spotkań, które zostaną rozegrane w olsztyńskiej Hali Urania.

Pierwszeństwo w możliwości rezerwacji oraz zakupu karnetu mieli nasi stali Kibice. UWAGA!! Karnety można rezerwować wyłącznie w wyznaczonych sektorach!

  • Karnety zwykłe, dolna część: A1, A2, A3 (przodem do stanowiska Sędziego I), A7, A8, A9 (Tyłem do stanowiska Sędziego I)
  • Karnety zwyłe, górna część: B9, B10 i B11 (z wyłączeniem rzędów H-K – Klub Kibica oraz L,M,N) (tyłem do stanowiska Sędziego I)
  • Karnety VIP: B3 (przodem do stanowiska Sędziego I)

Zgodnie z zapewnieniami władz Olsztyna, siatkarze Indykpolu AZS w grudniu powrócą do swojego domu, do nowej Hali Urania. W obecnym roku kalendarzowym zespół ma zaplanowane 2 spotkania w olsztyńskim obiekcie – 17.12 (niedziela) z Bogdanką LUK Lublin oraz 30.12 (sobota) z PGE GiEK Skrą Bełchatów (mecz przełożony z 11.11).

Sprzedaż biletów na obie konfrontacje (a także na wszystkie mecze w sezonie – zarówno te w Iławie, jak i w Olsztynie), rozpoczynać się będzie około 2 tygodnie przed danym meczem – kiedy otrzymamy potwierdzenie na temat dokładnej daty oraz godziny.

Osoby, które dokonały już rezerwacji karnetów, prosimy o dokonanie wpłat. Cena karnetu to 410 zł, a karnetu VIP – 1000 zł. Wpłaty prosimy dokonać na nasze konto w Warmińskim Banku Spółdzielczym: 43 8857 0002 3014 0100 1560 0005, w tytule podając: Imię, Nazwisko, Karnet Urania 2023/2024 oraz Sektor, Rząd i Miejsce. Wpłaty przyjmujemy WYŁĄCZNIE DROGĄ ELEKTRONICZĄ do 24 listopada br.! Po tej dacie nieopłacone rezerwacje zostaną usunięte z systemu!

Osoby, które chcą otrzymać fakturę, prosimy o dopisanie słowa „FAKTURA” w tytule przelewu – na dane z przelewu zostanie wystawiona faktura, która zostanie przesłana na podany przy rezerwacji adres e-mail.

W dniu 29 listopada 2023 roku, zostanie uruchomiona otwarta sprzedaż karnetów, które będzie można zakupić drogą elektroniczną. Z tego względu rezerwacja karnetów została zakończona.

O możliwości odbioru Karnetów oraz kolejnych, istotnych informacjach, Klub będzie informować na bieżąco.

Ze względu na zmiany wprowadzone przez Wykonawcę Hali Urania, poniżej prezentujemy nowy plan miejsc Hali Urania – zmiany zostały udostępnione na stronie internetowej Klubu w dniu 8.11.2023.