Zmiana godziny spotkania z PGE Skrą Bełchatów!


Drodzy Kibice! Informujemy o zmianie godziny sobotniego spotkania z PGE Skrą Bełchatów. Spotkajmy się w Iławie o godzinie 14:45!

Bilety zachowują ważność, a jeśli z powodu zmiany godziny nie możecie dotrzeć do nas, prosimy o wiadomość na adres e-mail: biuro@indykpolazs.pl. Zmiana godziny rozegrania spotkania spowodowana została decyzją Organizatora Rozgrywek – PLS.

Dla siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn, będzie to pierwszy mecz przed własną publicznością w nowym roku. Do hali przy Małym Jezioraku w Iławie, zawita drużyna PGE Skry Bełchatów! W pierwszym spotkaniu, olsztynianie ulegli po tie-breaku. Czy tym razem akademicy z Kortowa zrewanżują się swojemu rywalowi?

Kto wygra pojedynek na rozegraniu – Jan Firlej czy Grzegorz Łomacz? Który ze środkowych zdobędzie więcej punktów – Mateusz Poręba czy Karol Kłos? Zobacz pojedynek atakujących – Karol Butryn vs Aleksander Atanasijevic. Przywitaj gorąco nowego trenera Indykpolu AZS Olsztyn – Javiera Webera, dla którego będzie to debiut przed iławską publicznością!

Bilety w cenie 35 i 25 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety! Bilety ulgowe przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 26 roku życia. 

Uwaga: Przy każdym wariancie cenowym, istnieje możliwość wybrania opcji „z certyfikatem szczepienia”. Prosimy o wybór tego wariantu wszystkie osoby zaszczepione – pozwoli nam to spotkać się w większym gronie w Iławie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.