Zielona Armia pomaga zwierzakom!


Wspólnie z naszym Sponsorem InterParts oraz zaprzyjaźnionymi gminami w naszym regionie, zachęcamy Was do wzięcia udziału w zbiórce na rzecz Schroniska dla zwierząt bezdomnych w Pudwągach koło Kętrzyna.

Damiana znacie z występów w reprezentacji Polski czy walki na ligowych boiskach. Niewielu z Was wie, że jego pasją są również czworonożni przyjaciele. Podczas pobytu w Olsztynie, towarzyszą mu buldog francuski i maltańczyk, które wabią się Benek i Leila.

Nie wszystkie zwierzaki mają tyle szczęścia, nie wszystkie z nich mogą poczuć ciepło rodzinnego domu. Dlatego wraz z nadejściem zimy, najtrudniejszej pory dla naszych pupili, postanowiliśmy im pomóc.

Wspólnie z Inter Parts oraz zaprzyjaźnionymi gminami, zachęcamy Was do wzięcia udziału w zbiórce  na rzecz mniej znanego miejsca w naszym regionie. Jest to Schronisko dla zwierząt bezdomnych w Pudwągach koło Kętrzyna.

Czego potrzebujemy? Zbieramy karmę suchą i mokrą dla psów oraz kotów, kuwety, pościele, koce, drapaki, szczotki i fartuszki. Akcja potrwa całą zimę. Zróbcie porządki, posprzątajcie garaże. Zwierzaki czekają na Waszą pomoc.

Co ważne, do akcji przyłącza się Inter Parts. Każdy darczyńca otrzyma również prezent, przygotowany przez na naszego Sponsora.

Wszystkie potrzebne rzeczy możecie dostarczyć do oddziałów InterParts:

  • Olsztyn – ul. Augustowska 17
  • Stawiguda – ul. Jarzębinowa 4
  • Mrągowo – ul. Olsztyńska 13
  • Węgorzewo – ul. 3 Maja 15D

Zielona Armia pomaga zwierzakom – pomóż i Ty!