Zaczynamy rywalizację o Igrzyska!Trzech reprezentantów Indykpolu AZS Olsztyn rozpoczyna walkę o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie do Tokio! 

W piątek w sześciu miastach: Warnie, Rotterdamie, Bari, Gdańsku, Sankt Petersburgu i Ningbo, rozpoczną się turnieje interkontynentalne do Igrzysk Olimpijskich – Tokio 2020. Z każdej grupy bezpośrednio awans na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie uzyska zwycięzca danej grupy. W sumie u bilet do Tokio walczą 24 ekip – w tym reprezentanci Indykpolu AZS Olsztyn!

Pawła Woickiego w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski, będziemy mogli oglądać w Gdańsku. Polacy w Ergo Arenie, zmierzą się Tunezją (piątek, godz. 17:00), Francją (sobota, godz. 15:00) i Słowenią (niedziela, godz. 15:00). Transmisje w Polsacie Sport i TVP.

Robbert Andringa i reprezentacja Holandii o awans do Igrzysk Olimpijskich powalczy przed własną publicznością. Zawodnicy prowadzeni przez Roberto Piazzę w Rotterdamie, powalczą z Koreą (piątek, godz. 16:00), Belgią (sobota, godz. 16:00) i USA (niedziela, godz. 16:00).

Mateusz Nykiel jako członek sztabu szkoleniowego reprezentacji Australii, pomaga popularnym „Kangurom” wywalczyć bilet do Tokio. Turniej odbywa się we włoskim Bari, a Australijczycy zagrają z Serbią (piątek, godz. 18:00), Włochami (sobota, godz. 21:15) i Kamerunem (niedziela, godz. 18:00.

Za wszystkich reprezentantów Zielonej Armii trzymamy kciuki!