Wyjątowe licytacje na rzecz WOŚP


Zielona Armia i Miasto Iława grają z WOŚP. Zachęcamy do wzięcia udziału w trzech, wyjątkowych licytacjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Pierwsza licytacja to bilet rodzinny dla czterech osób do Siatkarskiej Stefy VIP, na niedzielny mecz z GKS Katowice (30.01.2022, godz. 14:45 w Iławie). Zasiądź w komfortowych fotelach marki Szynaka Meble tuż za „strefą 0”, czyli za linią zagrywki i delektuj się sportowymi emocjami. Bilet gwarantuje również dostęp do cateringu VIP oraz pamiątkowego zdjęcia z drużyną po zakończeniu spotkania. Licytacja trwa do soboty, 29 stycznia, do godziny 20:00.

Nasz drużynowy sternik i wilk morski Janek Król wraz z gospodarzem miasta Iława – Dawidem Kopaczewskim, zapraszają na rejs po Jezioraku, najdłuższym jeziorze w Polsce. Rejs łodzią kabinową Saturn 25 będzie trwał 4 godziny, a roli sterników Jan Król i Dawid Kopaczewski. Podczas rejsu, otrzymasz również zestaw gadżetów żeglarskich sygnowanych logiem miasta Iława. Licytacja trwa do niedzieli, 30 stycznia, do godziny 19:00.

Zostań dziennikarzem Radia UWM FM i zasiądź za radiowym mikrofonem – przeprowadź wywiad z ulubionym zawodnikiem lub członkiem sztabu szkoleniowego. Audycja AZS na Fali emitowana jest w każdy wtorek o godzinie 13:05 na falach studenckiej rozgłośni z Kortowa. Po audycji będziesz mógł zrobić zdjęcie, zebrać autograf, a na pamiątkę otrzymasz również zapis wideo programu.Licytacja trwa do niedzieli, 30 stycznia, do godziny 19:00.