Wyjątkowa oferta od Inter Parts


Witajcie kibice i sympatycy Indykpolu AZS Olsztyn! Mamy dla Was wyjątkową ofertę od naszego partnera, Inter Parts. Jesteście ciekawi, co przygotował dla Was nasz Sponsor?

Inter Parts jest liderem w branży dystrybucji i sprzedaży części samochodowych, a teraz specjalnie dla Was, przygotował niepowtarzalną promocję. Jeśli posiadacie samochód, to tej oferty nie możecie przegapić.

W Oddziałach Inter Parts w Stawigudzie, Iławie. Olsztynie i Mrągowie znajdziesz szeroki wybór części samochodowych w najlepszych cenach. A co najlepsze, teraz za zakupy powyżej 100 zł, otrzymasz skrobaczkę do szyb „Zielona Armia”. A to jeszcze nie koniec!  Jeśli dokonasz zakupów powyżej 300 zł, to nagrodą dla Ciebie będzie stylowa koszulka polo z logo Indykpol AZS Olsztyn.

To świetna okazja, aby zaopatrzyć się w niezbędne części do swojego samochodu i jednocześnie wspierać naszego Sponsora. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów gadżetów klubowych, więc nie zwlekaj i skorzystaj z tej wyjątkowej okazji już teraz!

Zachęcamy do odwiedzenia sklepów Inter Parts  w Stawigudzie, Olsztynie, Iławie i Mrągowie, aby dokonać zakupów i skorzystać z tej wyjątkowej promocji. Razem możemy wesprzeć naszą drużynę i cieszyć się wspaniałymi gadżetami klubowymi.

Adresy sklepów na www.interparts.pl/oddzialy.