Wojtek Żaliński: Zagraliśmy o wiele lepiej niż ostatnio

Myślę, że lepiej zagraliśmy kilka dni temu z Będzinem. Radom postawił nam troszkę cięższe warunki i musieliśmy się naprawdę solidnie napracować.– powiedział po spotkaniu Wojtek Żaliński na antenie Radia UWM FM.

Myślę, że lepiej zagraliśmy kilka dni temu z Będzinem. Radom postawił nam troszkę cięższe warunki i musieliśmy się naprawdę solidnie napracować. Prawdę powiedziawszy mogliśmy przegrywać 1-2, ale w trzecim secie przy stanie 10-15 uratował nas Dima. Wróciliśmy do takiego grania, które prezentowaliśmy w pierwszym i do pewnego momentu drugiego seta – podsumował Wojciech Żaliński.

I dodaje: – Cieszę się bardzo, że wygraliśmy. Dla mnie był to szczególny mecz. Dziewięć lat spędziłem w Radomiu i w poprzednich czterech spotkaniach z Cerradem zawsze byłem najgorszy na boisku. W końcu udało mi się zagrać dobrze.