Wizyta u Marszałka Województwa


Na zaproszenie Gustawa Marka Brzezina, Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotkali się władzami naszego Województwa. 

Stało się już tradycją, że tuż przed walką o ligowe punkty siatkarze goszczą w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który od wielu lat wspiera występy zawodników w tych prestiżowych rozgrywkach.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Marszałek życzył powodzenia Zielonej Armii, a zespół zadeklarował gotowść do walki o ligowe zwycięstwa oraz wyraził nadzieję, na dobre promowanie Warmii i Mazur. Pierwszy mecz ligowy, który zostanie rozegrany w Hali Urania, odbędzie się w sobotę, 19 września o godz. 17:30 – rywalem będzie Ślepsk Malow Suwałki

Kapitan zespołu, Robbert Andringa, wręczył Marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego piłkę z autografami całego zespołu. Każdy zawodnik otrzymał również od władz województwa drobny upominek.

Dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, na wspólne przeżywanie emocji w Hali Urania!

Zobacz zdjęcia z wizyty!

Piłka Siatkowa AZS UWM SA realizuje usługę promocyjną Województwa Warmińsko-Mazurskiego podczas rozgrywek PlusLigi piłki siatkowej mężczyzn w sezonie 2020/2021.

Fotografie: Wrota Warmii i Mazur