Witamy na nowej stronie!


Zupełnie nowa, mobilna, przejrzysta. Wspólnie z olsztyńską firmą CAIRO-soft mamy przyjemność zaprosić Kibiców na nową stronę internetową – www.indykpolazs.pl!

Zupełnie nowa, mobilna i przejrzysta. Taka jest nowa strona internetowa Indykpolu AZS Olsztyn. Została ona zaprojektowana przez olsztyńską firmę CAIRO-soft  Firma od ponad 25 lat tworzy, rozwija i wprowadza kompleksowe systemy dla przedsiębiorstw handlowych. CAIRO-soft jest jednym z wiodących producentów oprogramowania dostosowanego do potrzeb branży motoryzacyjnej, dedykowanego polskim jak i zagranicznym firmom.

Kierowaliśmy się przede wszystkim nowoczesnością i dostępnością – mówi Marek Wróbel, Członek zarządu ds. operacyjnych CAIRO-soft. – W obecnych czasach, gdy większość operacji wykonujemy za pomocą telefonów, strony muszą być przede wszystkim responsywne i użyteczne na każdego rodzaju urządzeniach. Oczywiście równie istotną kwestią była ogólna przejrzystość i łatwość w korzystaniu, które w całości składają się na tzw. User experience, czyli całościowe wrażenie użytkownika. Sądzę, że nowe wydanie strony Klubu, ułatwi sympatykom Indykpolu AZS dotarcie do interesujących treści, a samemu klubowi ułatwi codzienną pracę.

I dodaje: – Pomysł współpracy pojawił się niejako naturalnie. Jako olsztyńska firma, widząc obszar do współpracy z tak uznanym klubem jakim jest Indykpol AZS Olsztyn, długo nie wahaliśmy się przed podjęciem decyzji. Może to przynieść jedynie korzyści dla obu stron. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż siatkówka była i jest mi szczególnie bliska, czy to aktywnie na boisku czy jako wierny kibic Zielonej Armii w Uranii. Cieszę się, że możemy dołożyć swoje wsparcie w tym jakże niezwykłym czasie dla klubu, ale również dla nas wszystkich.

Kibiców na nowej stronie internetowej czeka kilka nowości. Jedną z nich jest nowy i przejrzysty pasek aktualności, tzw. Slider. Na nim będą wyświetlały się najważniejsze informacje dotyczące Zielonej Armii. Dzięki jednemu kliknięciu, będzie można przeczytać relację z meczu bądź wywiad z zawodnikiem.

Tuż po sliderem, na Kibiców czeka przypomnienie ostatniego, rozegranego spotkania. Dzięki jednemu kliknięciu, możesz przenieść się do strony danego meczu, aby przeczytać jego opis i zobaczyć, kto otrzymał statuetkę MVP.

Chcesz szybciej odszukać wywiad bądź news, który dotyczył Twojego ulubionego zawodnika? To żaden problem. Wystarczy, gdy przejdziesz do podstrony z sylwetką siatkarza, a tuż obok jego fotografii, znajdziesz spis ostatnich artykułów, gdzie jest on głównym bohaterem.

Aby móc szybciej zobaczyć ostatnie odcinki AZS TV, wystarczy przewinąć stronę na sam dół. Tam czekają na Kibiców trzy ostatnie filmy, które można obejrzeć tylko dzięki jednemu kliknięciu.

Kolejną nowością są statystyki. Pod relacją z każdego spotkania, będziecie mogli zobaczyć, kto zdobył ile punktów, jaką miał skuteczność w przyjęciu czy ataku.

Nowa strona www.indykpolazs.pl jest w pełni mobilna. Dzięki temu możecie przejrzyście przeglądać naszą stronę, korzystając z każdego urządzenia.

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nowa odsłona naszej strony internetowej. Dodaj ją do ulubionych, aby być na bieżąco z informacjami o Zielonej Armii.