Wielki Piątek z AZS!


Czas na rewanżowe starcie w I rundzie fazy play-off! Czy siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn awansują do półfinału PlusLigi? Spotkajmy się w Iławie w Wielki Piątek, 15 kwietnia o godzinie 17:30 – kup bilet już teraz!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zajmując 6. miejsce w fazie zasadniczej, awansowali do fazy play-off. Rywalem akademików z Kortowa będzie drużyna, która zajęłą 3. pozycję – PGE Skra Bełchatów. Pierwszy mecz odbędzie się w Bełchatowie, we wtorek 12 kwietnia – rewanż już 3 dni później w Iławie!

Kto wygra rywalizację na rozegraniu – Janek Firlej czy Grzegorz Łomacz? Który z przyjmujących zdobędzie więcej punktów – TJ DeFalco czy Milad Ebadipour? Czy Mateusz Poręba wygra pojedynek na środku z Karolem Kłosem? Zobacz także rywalizację atakujących – czy Karol Butryn okaże się lepszy od Aleksandra Atanasijevicia?

Spotkajmy się w Iławie w Wielki Piątek, 15 kwietnia o godzinie 17:30! Bilety w cenie 35 i 25 złotych (ulgowe) do nabycia wyłącznie online na indykpolazs.pl/bilety. Bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom do 26 roku życia. 

WSZYSTKIE BILETY ZOSTAŁY SPRZEDANE