Trening z Mistrzem Świata Gibą!


Indykpol AZS Olsztyn i producent marki Livingroom, przygotowali dla Kibiców nie lada gratkę. W piątek, 31 stycznia będziesz miał okazję potrenować z Mistrzem Świata – Gibą! Zapisz się na wyjątkowy trening już teraz.

Zakończ ferie na sportowo razem z Indykpolem AZS Olsztyn i producentem marki Livingroom. Już w piątek, 31 stycznia, będziesz miał możliwość potrenowania z jednym z najbardziej utytułowanych siatkarzy na świecie – Gibą! Mistrz Olimpijski z Aten, trzykrotny Mistrz Świata oraz dwukrotny zdobywca Pucharu Świata, przeprowadzi wyjątkowy trening specjalnie dla Ciebie! 

Do udziału w specjalnym treningu z Gibą, zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat. Uwaga – jest jeden warunek! Aby móc wziąć udział, należy posiadać karnet na cały sezon bądź bilet na piątkowe spotkanie Indykpol AZS Olsztyn – Trefl Gdańsk (bilety do nabycia na indykpolazs.pl/bilety). W specjalnym formularzu, należy podać: imię i nazwisko uczestnika, adres e-mail, numer telefonu oraz numer karnetu bądź numer zamówienia biletu na mecz z Treflem Gdańsk (dostępny w systemie indykpolazs.ticketik.pl). Wyjątkowy trening odbędzie się na kilka godzin przed spotkaniem Zielonej Armii z Treflem Gdańsk. 

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń oraz ich poprawna weryfikacja.