Treningi w ramach Programu Partnerstwa Regionalnego


Jędrzej Gruszczyński, Mateusz Poręba i Wojtek Żaliński odwiedzają okoliczne gminy w naszym regionie, które w minionym sezonie wzięły udział w Programie Partnerstwa Regionalnego. Zobacz relację z wizyty u naszych Partnerów.

Program Partnerstwa Regionalnego ma służyć rozwojowi i promocji siatkówki w Województwie Warmińsko-Mazurskim. Naszym celem jest znalezienie partnerów – Miast, Gmin czy Powiatów naszego województwa, którzy mogą objąć patronat nad jednym spotkaniem PlusLigi w trakcie sezonu z udziałem Indykpolu AZS Olsztyn.  Podczas minionego sezonu, libero olsztyńskiego zespołu wystąpił w koszulce z herbem Partnera, w hali Urania na trybunach oraz na parkiecie, widoczne były reklamy Partnera, przedstawiciel Partnera otrzymał przed meczem pamiątkowa koszulkę, a po zakończeniu widowiska, wręczył upominek dla MVP.

W sezonie 2020/2021, Partnerami byli: Iława, Działdowo, Biskupiec, Gmina Kozłowo, Gmina Węgorzewo, Gmina Rozogi oraz Gmina Dywity.

Niestety, pandemia oraz przepisy, które obowiązywały w minionym sezonie, nie pozwoliły w pełni na udział najmłodszych kibiców siatkówki, podczas ligowych zmagań w Hali Urania. Nie oznacza to jednak, że nie zapomnieliśmy o adeptach siatkówki. W czerwcu, kiedy obostrzenia zostały częściowo zniesione, odwiedziliśmy naszych Partnerów, przeprowadzając specjalne zajęcia.

Zobacz zdjęcia z treningów z najmłodszymi w ramach Programu Partnerstwa Regionalnego.

BISKUPIEC

GMINA DYWITY

KOZŁOWO

DZIAŁDOWO

GMINA ROZOGI