„To, co trenowaliśmy, zaczyna działać”

To, co trenowaliśmy od samego początku, w końcu zaczyna fajnie działać. To było widać przede wszystkim w trzecim secie – stwierdził po spotkaniu Damian Schulz na antenie Radia UWM FM.

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odnieśli czwarte zwycięstwo w tym sezonie, a drugie z rzędu. Zawodnicy prowadzeni przez Daniela Castellaniego, pokonali we własnej hali ekipę Cerradu Enea Czarnych Radom 3:1. Po pierwszej partii wygranej przez olsztynian, w drugiej górą byli radomianie. Kolejne dwie odsłony padły łupem gospodarzył, którzy zapisali komplet punktów w ligowej tabeli.

To, co trenowaliśmy od samego początku, w końcu fajnie zaczyna działać. To było widać przede wszystkim w trzecim secie. Przede wszystkim na zagrywce. Jak nie robiliśmy asów, to odrzucaliśmy chłopaków z Radomia od siatki – ocenił Damian Schulz na antenie Radia UWM FM.