Taylor Averill: Jestem dumny z drużyny


-Jestem dumny z drużyny. Karol Jankiewicz, nasz drugi rozgrywający, wykonał ogromny krok do przodu. To nie jest łatwa sytuacja, kiedy tracisz podstawowego rozgrywającego. Każdy z nas stanął jednak na wysokości zadania – statuetka MVP jest dla każdego z nas – powiedział Taylor Averill po piątkowym spotkaniu w Iławie na antenie Radia UWM FM.

Walka o play-off wciąż trwa, a piątkowe spotkanie w Iławie było niezwykle ważne w kontekście awansu do najlepszej ósemki. W Iławie zmierzyły się bowiem drużyny, które przed rozpoczęciem 22 serii gier, były na siódmym (Indykpol AZS) oraz ósmym (PSG Stal) miejscu w ligowej tabeli. Po czterech, emocjonujących setach w hali nad Małym Jeziorakiem w Iławie, lepsza okazała się drużyna z Kortowa, która w ligowej tabeli awansowała na 5. miejsce.

W przyszły weekend Indykpol AZS Olsztyn miał zmierzyć się na wyjeździe z Treflem Gdańsk, lecz mecz został przełożony (24 luty bądź 22 marzec – w zależności od awansu bądź nie ekipy z Gdańska do turnieju finałowego Pucharu Polski). Kolejnym spotkaniem będzie zatem konfrontacja z liderem PlusLigi – Asseco Resovią Rzeszów w Iławie – czwartek, 9 lutego o godz. 17:30. Bilety dostępne na indykpolazs.pl/bilety.

Jestem dumny z drużyny. Karol Jankiewicz, nasz drugi rozgrywający, wykonał ogromny krok do przodu. To nie jest łatwa sytuacja, kiedy tracisz podstawowego rozgrywającego. Każdy z nas stanął jednak na wysokości zadania – statuetka MVP jest dla każdego z nas – powiedział Taylor Averill po piątkowym spotkaniu w Iławie na antenie Radia UWM FM.

Posłuchaj całej rozmowy Janka Siennickiego na antenie Radia UWM FM!