Szynaka Meble gra z Indykpolem AZS Olsztyn!


Firma Szynaka Meble nadal będzie oficjalnym sponsorem Indykpolu AZS Olsztyn. Umowę o współpracy podpisali: Tomasz Jankowski – Prezes Zarządu Klubu oraz Michał Szynaka, dyrektor ds. marketingu Szynaki Meble.

Grupa Meblowa Szynaka to wielopokoleniowa, polska firma rodzinna, która dzięki nowoczesnym metodom zarządzania oraz skutecznej polityce promocyjnej rozwinęła liczne kontakty handlowe w Polsce i ponad kilkudziesięciu krajach na świecie.

Szynaka Meble ma długoletnią historię współpracy ze sportowcami. Firma wspiera wiele dyscyplin m.in.: piłka nożna, piłka siatkowa, lekkoatletyka, kolarstwo, żużel, żeglarstwo, boks czy taniec towarzyski. Od wielu lat firma jest też Sponsorem Indykpolu AZS Olsztyn. W sezonie 2019/2020 współpraca będzie kontynuowana.

Szynaka Meble od wielu lat promuje aktywność fizyczną, doceniając ciężką pracę i wysiłek zarówno utytułowanych mistrzów, jak i dopiero wschodzących gwiazd sportu. Firma w ramach prowadzonej działalności podejmuje szereg inicjatyw, mających na celu osiągnięcie harmonii i równowagi z otoczeniem, dbając tym samym o rozwój regionu, wsparcie młodych talentów oraz relacje społeczne.

Firma Szynaka Meble z powodzeniem działa również na arenie międzynarodowej. Nasz Sponsor przygotował i zrealizował prestiżowy projekt wyposażenia w meble produkowane przez jeden z zakładów należących do Grupy Meblowej Szynaka, Sali Spotkań w Siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku. Polska zakończy niestałe, dwuletnie członkostwo w Radzie Bezpieczeństwa ONZ 31 grudnia br. Nawiązując do istniejącej w ONZ tradycji, poszczególne państwa przekazują do budynku ONZ różne elementy dekoracyjne wystroju wnętrz, promując w ten sposób swoją tradycję, historię i kulturę. Z inicjatywy Prezydenta Andrzeja Dudy w tym roku Polska zaprojektowała i przekazała wystrój pokoju konferencyjnego Rady Bezpieczeństwa. We współpracy z Office of Central Support Services oraz Kancelarią Prezydenta RP, Pana Andrzeja Dudy, firma Szynaka Meble wykreowała przestrzeń jednego z najważniejszych pomieszczeń zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie sali posiedzeń Rady Bezpieczeństwa ONZ.