“Stać nas na lepszą grę”


– Szkoda, że po pierwszym secie, nie pokazaliśmy dobrej gry w kolejnych partiach. Mierzyliśmy się z jedną z najlepszych drużyn w Polsce. Nie pozostaje nam nic innego, jak wrócić do Olsztyna i ciężko pracować – stać nas bowiem na lepszą grę – stwierdził Manuel Armoa po wtorkowej porażce z Mistrzem Polski.

Zespół prowadzony przez Javiera Webera w nowym sezonie PlusLigi rozegrał 8 setów – 4 zakończły się ich zwycięstwem, a 4 porażką. Na inaugurację sezonu, olsztynianie pokonali przed własną publicznością Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:1, a kilka dni później ulegli na wyjeździe ekipie Jastrzębskiego Węgla 1:3. Po dwóch rozegranych kolejkach, olsztynianie w ligowej tabeli są na 8 miejscu.

We wtorkowym spotkaniu w Jastrzębiu-Zdroju w dłuższym wymiarze czasu pokazał się Manuel Armoa. Co po meczu powiedział argentyński przyjmujący? – Szkoda, że po pierwszym secie, nie pokazaliśmy dobrej gry w kolejnych partiach. Mierzyliśmy się z jedną z najlepszych drużyn w Polsce. Nie pozostaje nam nic innego, jak wrócić do Olsztyna i ciężko pracować – stać nas bowiem na lepszą grę.

Posłuchaj całej rozmowy na antenie Radia UWM FM!