Spotkanie z Prezydentem Olsztyna


Wyjątkowo nie w olsztyńskim Ratuszu, a tuż przed treningiem, w kortowskiej hali, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotkali się z Piotrem Grzymowiczem, Prezydentem Olsztyna.

Tradycją stało się, że tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu PlusLigi,  siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn spotykają się z władzami miasta. Dla naszego zespołu jest to zaszczyt móc porozmawiać z władzami Miasta, chwilę przed pierwszym meczem o ligowe punkty. Tegoroczne spotkanie było jednak nieco inne – odbyło się ono nie w gościnnych prograch olsztyńskiego ratusza, a w hali treningowej, na kilka minut przed rozpoczęciem zajęć.

Piotr Grzymowicz życzył olsztyńskim siatkarzom sukcesów i zwycięskich zmagań z ich udziałem. Jak przyznał włodarz miasta, drużyna została wzmocniona wieloma nowymi, dobrymi zawodnikami. Piotr Grzymowicz wyraził również nadzieję na ich dobrą i szybką aklimatyzacja w klubie oraz Olsztynie.

Jan Król, kapitan Indykpolu AZS Olsztyn podczas PreZero Grand Prix PLS, wręczył Prezydentowi Olsztyna złoty medal za zwycięstwo w turnieju. Każdy z siatkarzy otrzymał również upominek od władz miasta.

Dziękujemy Panu Prezydentowi za wizytę i mamy nadzieję, że wspólnie będziemy spotkać się w Iławie i przezywać wielkie emocje! Liczymy, że za dwa lata spotkamy się w nowej Hali Urania!