Spotkajmy się w Galerii Warmińskiej!


Zobacz po raz pierwszy nowy skład Zielonej Armii. Zrób zdjęcie i zbierz autografy od gwiazd siatkówki. Spotkajmy się na oficjalnej prezentacji Indykpolu AZS Olsztyn w niedzielę, 15 października w Galerii Warmińskiej!

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn po dwóch sezonach rozgrywania domowych spotkań w Iławie, już niedługo powrócą do Olsztyna. Lada chwila zakończy się remont Hali Urania, dzięki czemu Biało-Zielona Armia, będzie mogła rozgrywać swoje mecze w stolicy Warmii i Mazur. Siatkarze, trenerzy, ale przede wszystkim kibice czekają na mecze swoich ulubieńców w Olsztynie. To na pewno wydarzy się w nadchodzącym sezonie. Nie wiemy jednak kiedy dokładnie.

Ni mniej ni więcej po trudach spowodowanych pandemią oraz sezonami poza Olsztynem, akademicy wracają do miejskiej przestrzeni grodu nad Łyną i bezpośrednich spotkań z kibicami. Pierwszą okazją będzie oficjalna prezentacja drużyny przed nowym sezonem, która w niedzielę 15 października o godz. 14.00 odbędzie się w zaprzyjaźnionej Galerii Warmińskiej.

Drogi Kibicu, miłośniku sportu! Zarezerwuj sobie czas, aby spotkać się z gwiazdami siatkówki. Po raz pierwszy nowy skład będzie w komplecie.  Po raz pierwszy w Olsztynie pojawi się nowy atakujący – gwiazda brazylijskiej reprezentacji, Alan Souza. Po raz pierwszy argentyński trener akademików – Javier Weber, będzie mógł spotkać się ze wszystkimi swoimi zawodnikami. Przyjdź do Galerii Warmińskiej, poznaj nowych w składzie Indykpolu AZS Olsztyn!  

Zrób zdjęcie, zdobądź autograf, weź udział w siatkarskich grach z Zieloną Armią – Galeria Warmińska, niedziela, 15 października, godz. 14:00.