Sobotni mecz zgodnie z planem!


Piłka Siatkowa AZS UWM SA informuje, iż w wyniku przeprowadzonych testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 (metoda Real Time RT-PCR) w dniu 25 września, drużyna Indykpolu AZS Olsztyn jest zdrowa. Sobotni mecz w Hali Urania odbędzie się zatem zgodnie z planem!

Po otrzymaniu w czwartek, informacji o pozytywnych wynikach testów na obecność wirusa SARS-CoV-2 u ostatniego przeciwnika Indykpolu AZS Olsztyn – drużyny Ślepsk Malow Suwałki, zarząd Klubu podjął decyzję o przeprowadzeniu testów w drużynie z Olsztyna. Zostały one wykonane w piątkowy poranek, a Klub otrzymał ich wyniki kilkanaście godzin później. Wszystkie pobrane próbki dały wynik negatywny.

Powyższa wiadomość oznacza, iż sobotni mecz Indykpolu AZS Olsztyn z Aluron CMC Wartą Zawiercie odbędzie się zgodnie z planem! Bądź z nami w Uranii o godzinie 17:30. Bilety są do nabycia wyłącznie przez Internet, na stronie indykpolazs.pl/bilety.

Pamiętajmy o zasadach bezpiecznego kibicowania w Uranii – załóż maskę, dezynfekuj dłonie, wypełnił oświadczenie (możesz je pobrać, wypełnić i zabrać ze sobą do Uranii – zobacz zakładkę REGULAMINY na górze strony).

Bądź odpowiedzialny! Kibicuj z zachowaniem zasad dystansu społecznego!