Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn dzwonią do kibiców!


Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zrobili niespodziankę swoim kibicom. Zawodnicy zadzwonili do posiadaczy karnetów, pytając się o zdrowie oraz przekazując informację o niespodziance, przygotowanej specjalnie dla nich!

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na moment, w którym siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn ponownie będą mogli grać przy dopingu kibiców w Hali Urania. Choć mecze odbywają się bez udziału publiczności, to akademicy nie zapominają o swoich fanach.

Sportowcy zadzwonili do posiadaczy karnetów, aby porozmawiać o ich zdrowiu w tych trudnych czasach czy tęsknocie za meczami przy udziale kibiców. Gracze poinformowali również fanów o niespodziance przygotowanej specjalnej dla nich! To specjalne paczki, które zawierają produkty Sponsorów Klubu: Indykpol, Polmlek, InterParts, Specjal, Fortuna oraz informator z autografami całego zespołu.

Cieszymy się, że choć w ten sposób mogliśmy zrekompensować Kibicom brak spotkań przy udziale publiczności. Mamy nadzieję, że chwila rozmowy z siatkarzami będzie dla fanów miłym wspomnieniem.

Wierzymy, że jeszcze w tym sezonie zobaczymy się w Hali Urania!