Seyed: Zmieniliśmy wiele rzeczy w naszej grze


– Zmieniliśmy wiele rzeczy w naszej grze. Po pierwsze wrócili nasi kontuzjowani zawodnicy i pomogli nam. I nasz nowy trener jest fantastyczny. Dziś decydujący był serwis i skupienie się na naszej grze – stwierdził Seyed. po meczu z Visłą Bydgosz

W spotkaniu z BKS Visłą Bydgoszcz, po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Seyed. Irański środkowy Indykpolu AZS 11 punktów, z czego aż 4 blokiem. To właśnie blok jest najmocniejszym elementem Seyeda – siatakrz akademików przewodzi w klasyfikacji najlepiej blokujących, mając na swoim koncie już 62 „oczka” (drugi w klasyfikacji jest Piotr Nowakowski, z dorobkiem 51 bloków). 

– Zmieniliśmy wiele rzeczy w naszej grze. Po pierwsze wrócili nasi kontuzjowani zawodnicy i pomogli nam. I nasz nowy trener jest fantastyczny. Dziś decydujący był serwis i skupienie na naszej grze – mówił po meczu z Visłą Bydgoszcz Seyed Mousavi.

Posłuchaj całej wypowiedzi Seyeda na antenie Radia UWM FM

Tłumaczenie:

 Zmieniliśmy wiele rzeczy w naszej grze. Po pierwsze wrócili nasi kontuzjowani zawodnicy i pomogli nam. I nasz nowy trener jest fantastyczny. Wykonaliśmy sporą pracę, jeśli chodzi przyjęcie, atak czy serwis. Zwłaszcza na zagrywce, gdzie wywieraliśmy presję na rywalu. Zdajemy sobie sprawę, że stracliśmy trochę czasu, lecz z nadzieją patrzymy w przyszłość. Mam nadzieję, że awansujemy do fazy play-off.

– Dziś decydujący był serwis, dlatego wygraliśmy bez straty seta, a w każdym z nich wynik był bardzo wysoki. Ważna jest również koncentracja i skupienie się na własnej grze. Każdy punkt jest dla nas bardzo ważny. Niedługo zmierzymy się z Grupą Azoty ZAKSA i podczas tego spotkania musimy być pewni siebie. Potrzebujemy wygranych, bowiem nie chcemy wracać do tego, co już było.